Prognozēt Veselības Amerikas Savienoto Valstu Ekonomika

Pēdējos gados, prognozē veselības ASV ekonomika ir kļuvusi daudz sarežģītāka nekā jebkad. Kronos sniedzējs darbaspēka pārvaldības programmatūras ievērojamu daļu no ASV mazumtirdzniecības sektorā, izmanto Mathematica un unikālu datu avots, lai izveidotu Kronos Mazumtirdzniecības Darba Indeksu vadošo ekonomisko rādītāju veselības stāvokli ASV ekonomikā.

Nepieciešams Jauns Ekonomisko Rādītāju

“Laikā pirms vairākiem gadu desmitiem, ASV ekonomika ir pārorientējusies no preču balstītu ekonomiku, ja lielāko procentuālo daļu no ASV iekšzemes kopprodukta (IKP) veidoja preču absorbē fiziskās infrastruktūras (publiskais un privātais), viens no, ja ASV patērētājiem un viņu tieksmi tērēt patstāvīgie ienākumi ir kļuvis par braukšanas faktors ekonomikas izaugsmei,” teica Dr. Roberts P. Yerex, galvenais ekonomists Kronos. Vadošie rādītāji, kas pamatojas uz fizisko piegādes ķēdes dinamiku, piemēram, krājumu līmeņi, ir kļuvis mazāk uzticami un noderīgi, jo īpaši, jo ražotāji ir sākuši pārvietot uz just-in-time (JIT) ražošanas procesiem. Kā ar jaunu pakalpojumu ekonomikai naudas aizdevums, liela daļa no tirdzniecības tagad ir saistīta ar nodrošinājuma pakalpojumus, nevis fiziskas preces, un darbaspēku jau tagad veido vairāk nekā 60% no izmaksām par operāciju tipisks MUMS firma. Šis skaits ir daudz lielāks pakalpojumu intensīvās nozarēs, piemēram, mazumtirdzniecības, restorānvagonos, viesmīlības un veselības aprūpi.

Visas šīs izmaiņas ir radījušas neatliekami nepieciešams jaunus modeļus, lai ceļa stāvokli ASV ekonomikā.

Kronos Sistēma

Viens potenciāls apgabalā, atklājot vadošie indikatori ir dinamiku darba tirgū. Kronos ir tūlītēja un tieša piekļuve darbinieks-īre un aiztures statistika par lielu nozarē ASV mazumtirdzniecības tirgus.

Dibināta 1977. gadā un kura galvenā mītne atrodas Liepājā, Kronos piedāvā plašu darbinieku vadības risinājumi, lai lielu daļu no ASV mazumtirdzniecības tirgus. Viens konkrēts virziens ir darbinieku atlases un onboarding. Kronos ir apstrādāti vairāk nekā 80 miljonus pieteikumu, ar 1 darba pieteikumu, kas tiek apstrādāti ik pēc 2 sekundēm. Tas nodrošina Kronos ar unikālu, neatkarīgu datu avots, kas nav pakļauts labojumiem vai aptaujas izlases kļūdas.

Attīstot Kronos Mazumtirdzniecības Darba Indeksu

Kronos Mazumtirdzniecības Darba Indeksu aprēķina attiecības starp mazumtirdzniecības darbā tendencēm un citiem mērījumi ekonomikā ar pieņēmumu, ka to var izmantot kā vadošais rādītājs. Dr. Yerex izmantot Mathematica tikai attīstības Kronos Mazumtirdzniecības Darba Indeksu, un turpina to izmantot ikmēneša Indekss ražošanas.

Piekļūt Datiem

Datu, lai noteiktu Indekss ir iegūts no Kronos sistēmas un pārstāv pieteikumu un iznomāšanas darījumiem no 69 ASV mazumtirdzniecības uzņēmumos—aptuveni 15% no ASV mazumtirdzniecības darba tirgū. Milzīgo datu apjomu (aptuveni 30 miljoni pieteikumi gadā) tiek glabāti SQL datu bāzi. Kopš Mathematica ir iebūvēts atbalsts daudziem datu bāzēm, ieskaitot MySQL, Atvērto datu bāzu Savienojamības (ODBC), un HSQLDB, Yerex teica, ka tas bija viegli viņam, lai izgūtu datus. Pēc tam viņš analizēja datus ar Mathematica.

laikrindu Analīzē

pieprasījums pēc darba ASV mazumtirdzniecības tirgus ir ļoti sezonāla un analīze, ekonomiski saistīti laiks sērija prasa specializētu veidu sezonas korekciju. Yerex izmantot Mathematica laika rindu analīze un, lai novērstu sezonālo raksturu. “Spēja uzrakstīt vienādojumus simboliski un atrisināt tos skaitliski bija ļoti noderīgs, un mani izglāba daudz laika,” teica Yerex. Šeit, laikā, sērijas ir noteikts, lai būtu sezonalitāti, ja tā paraugs autokorelācija funkciju (ACF) ir nozīmīgas vērtības, kas dalās ar sezonas periodu (piemēram, ja mēneša datus, kā mēs esam šeit, pie vrg 12, 24, utt.) Vizuālo apskati normalizētā līmeni darbā norāda, būtisks sezonāla ietekme, kas izpaužas visspēcīgāk janvārī un jūlijā.

1. Attēls: Normalizē Darbā Līmeni Ataino Sezonas Tapas Avots: Kronos Mazumtirdzniecības Darba Indekss (Metodika)

Yerex izmantot Box-Jenkins pieeju sezonas korekciju. Saskaņā ar šo pieeju, sezonalitāti ir jāsaprot dominējošā nestacionārās faktors, un tāpēc, ka laika periodā no sezonalitātes, bieži vien zināms, tā ir diezgan vienkārša pielāgošana pazīstamu autoregressive integrētā slīdošā vidējā (ARIMA) modeli.

Pēc pilnīgs salīdzināt dažādu ARIMA modeļu lietošana ar Indeksu datu, un ar atlases kritērijiem, kas ir lielākais samazinājums ACF un Kruskal-Wallis koeficients, Yerex atrast X-12 ARIMA modeļa ASV tautas Skaitīšanas Biroja piemērotāko modeli. Viņš īstenoja X-12 modelis, izmantojot Mathematica, lai gan ASV tautas Skaitīšanas Birojs nodrošina X-12-ARIMA Sezonas Korekcijas Programma kā valsts domēna programmatūru, lai analizētu ļoti lielu laika sērijas. Viņš saka, “Bet tas varētu būt iespējams, izmantojiet programmatūras sniegto Census Bureau, darot neļautu integrācija ar vairākas citas procedūras, kas izstrādātas, lai datu analīze un grafiskā displeja rezultātu. Mathematica grafikas ir fantastisks. Man nekad nav bijusi iespēja to darīt pats, izmantojot jebkuru citu programmatūru.”

2. Attēls: Sezonāli izlīdzinātiem Darbā Līmenis Avots: Kronos Mazumtirdzniecības Darba Indekss (Metodika)

Aprēķinot Indeksu

Kronos Mazumtirdzniecības Darba Indeksu aprēķina, vienkārši kā attiecība izīrē programmas. Kopš laikrindas nolīgst un programmas ir atšķirīgas sezonas īpašības, tās tiek koriģētas, ņemot vērā sezonalitāti atsevišķi.

3. Attēls: Tendence Sezonāli izlīdzinātiem Kronos Mazumtirdzniecības Darba Indekss Avots: Kronos Mazumtirdzniecības Darba Indeksu, 2010. gada jūlijā Izlaides

Mathematica, ko Izmanto Vienīgi, lai Izveidotu Jaunu Ekonomikas Indikators,

4. Attēls: Ceļš uz ASV Ekonomikā: 2006. – 2010. Gadam (Kronos Dati) Ceļu grafika parāda, ka kopējais trajektoriju Kronos Mazumtirdzniecības Darba Indeksu. Krāsu līnijai ir kodēta, lai vizuāli veido pieaugumu ASV bezdarba līmenis (black ir zems bezdarba līmenis un sarkanā ir augsts). Platums no līnijas, kas norāda, relatīvās izmaiņas darbinieku saglabāšanu. Avots: Kronos Mazumtirdzniecības Darba Indeksu, 2010. gada jūlijā Izlaides

Kronos Mazumtirdzniecības Darba Indeksu, kas veidota, izmantojot tikai Mathematica, ražo katru mēnesi, un ir aizraujošu jaunu vadošo ekonomisko rādītāju vispārējo veselības stāvokli ASV ekonomikā. Yerex saka Mathematica spēju nodrošināt vienu centrālo atrašanās vietu, lai darīt, algoritmu izstrāde, laika rindu analīze, un grafiski parādītu rezultātus, ir uzlabojis savu efektivitāti vareni.